- All Products
- Bulb Replacements
- 42mm Spade Festoon - 9SMD
| Color Temp Options | 3000K (warm) | 6000K (cool) |
| Wattage | 2.0W |
| Input Voltage (DC) | 10-30V |
| Input Voltage (AC) | 12V |
| Lumens | 160 |
| LED Count | 9 SMD |
| Beam Angle Options | 180 Degree |
| Base Type | Festoon |
| Base Configuration | Spade |
| Dimensions (mm) | 42L * 19H |
Alternative Products
42mm Spade Festoon - 9SMD
$ 16.00
$ 16.00