- All Products
- Light Bars
- 12 Inch Double Row Light Bar - 72W
| Color Temp Options | 6500K |
| Wattage | 72W |
| Input Voltage (DC) | 9-32V |
| Lumens | 5040 |
| LED Count | 24 SMD |
| Beam Angle Options | Flood | Spot |
| Dimmable | No |
| Color Finish | Black |
| IP Grade | IP67 |
| Dimensions (mm) | 300 * 86 * 74 |
| Material | 316SS | Aluminum | PMMA |
Alternative Products
12 Inch Double Row Light Bar - 72W
$ 289.00
$ 289.00