- All Products
- Bulb Replacements
- BA15 Double Contact - 18SMD
| Color Temp Options | 3000K (warm) | 6000K (cool) |
| Wattage | 3.0W |
| Input Voltage (DC) | 10-30V |
| Input Voltage (AC) | 12V |
| Lumens | 266 |
| LED Count | 18 SMD |
| Beam Angle Options | 270 Degree |
| Base Type | BA15 |
| Base Configuration | Double Contact (parallel pin) |
| Dimensions (mm) | Ø 19 * 40L |
Alternative Products
BA15 Double Contact - 18SMD
$ 19.00
$ 19.00