- All Products
- Bulb Replacements
- BA15 Double Contact (Off-Set) - 15SMD
| Color Temp Options | 3000K (warm) | 6000K (cool) |
| Wattage | 1.4W |
| Input Voltage (DC) | 10-30V |
| Input Voltage (AC) | 12V |
| Lumens | 107 |
| LED Count | 15 SMD |
| Beam Angle Options | 270 Degree |
| Base Type | BA15 |
| Base Configuration | Double Contact (offset pin) |
| Dimensions (mm) | Ø 25 * 51L |
| Material | Glass |
Alternative Products
BA15 Double Contact (Off-Set) - 15SMD
$ 18.00
$ 18.00