- All Products
- Commercial Lighting
- G125 LED Filament - 5W, E27, 12/24vDC
| Color Temp Options | 2700K (warm) |
| Wattage | 5.0W |
| Input Voltage (DC) | 10-30V |
| Input Voltage (AC) | 12V |
| Lumens | 450 |
| CRI | >80 |
| Base Type | E27 |
| Dimensions (mm) | Ø 125 * 170L |
| Material | Glass |
| Color Temp Options | 2700K (warm) |
| Wattage | 5.0W |
| Input Voltage (DC) | 10-30V |
| Input Voltage (AC) | 12V |
| Lumens | 450 |
| CRI | >80 |
| Base Type | E27 |
| Dimensions (mm) | Ø 125 * 170L |
| Material | Glass |