- All Products
- Special Purpose (ELV) Lamps
- Candle LED Filament - 3W, B15, 12/24vDC
| Color Temp Options | 2700K (warm) |
| Wattage | 3.0W |
| Input Voltage (DC) | 10-30V |
| Input Voltage (AC) | 12V |
| Lumens | 290 |
| CRI | >80 |
| Base Type | B15 |
| Dimensions (mm) | Ø 35 * 100L |
| Material | Glass |