- All Products
- Bulb Replacements
- G4 Rear Pin - 12SMD (10-30vDC)
| Color Temp Options | 3000K (warm) | 6000K (cool) |
| Wattage | 2.0W |
| Input Voltage (DC) | 10-30V |
| Input Voltage (AC) | 12V |
| Lumens | 190 |
| LED Count | 12 SMD |
| Beam Angle Options | 120 Degree |
| Base Type | G4 |
| Base Configuration | Rear Pin |
| Dimensions (mm) | Ø 31 |
| Pin Length | 22mm |
Alternative Products
G4 Rear Pin - 12SMD (10-30vDC)
$ 18.00
$ 18.00