- All Products
- Strip Light
- 5M Reel (14.4W P/Meter) RGB + White - 24V Outdoor Strip Light
| Color Temp Options | RGBW (red/green/blue + cool white) | RGBW (red/green/blue + warm white) |
| Input Voltage (DC) | 24V |
| Wattage Per Meter | 14.4W |
| LED Type | SMD5050 |
| LED Per Meter | 60 |
| IP Grade | IP68 |
| Section Length Per Cut | 100mm |
| Width | 15mm |
| Height | 4.8 |
| Reel Length | 5 Meters |
| Cable Length | 5 Meters |
| Adhesive Backing | 3M VHB |
Accessory Products
5M Reel (14.4W P/Meter) RGB + White - 24V Outdoor Strip Light
$ 185.00
$ 185.00