- All Products
- Bulb Replacements
- 31mm Spade Festoon - 4SMD
| Color Temp Options | 3000K (warm) | 6000K (cool) |
| Wattage | 0.9W |
| Input Voltage (DC) | 10-30V |
| Input Voltage (AC) | 12V |
| Lumens | 72 |
| LED Count | 4 SMD |
| Beam Angle Options | 120 Degree |
| Base Type | Festoon |
| Base Configuration | Spade |
| Dimensions (mm) | 31L * 16H |
Alternative Products
31mm Spade Festoon - 4SMD
$ 10.01
$ 10.01