- All Products
- Bulb Replacements
- T10 Side Entry - 9SMD
| Color Temp Options | 3000K (warm) | 6000K (cool) |
| Wattage | 1.5W |
| Input Voltage (DC) | 10-30V |
| Input Voltage (AC) | 12V |
| Lumens | 130 |
| LED Count | 9 SMD |
| Beam Angle Options | 120 Degree |
| Base Type | T10 (wedge) |
| Base Configuration | Side Pin |
| Dimensions (mm) | Ø 23 * 39L |
Alternative Products
T10 Side Entry - 9SMD
$ 16.00
$ 16.00