- All Products
- Commercial Lighting
- G45 LED Bulb - 3W, E14, 12/24vDC
| Color Temp Options | 3000K (warm) | 4000K (natural) | 6000K (cool) |
| Wattage | 3.0W |
| Input Voltage (DC) | 10-30V |
| Input Voltage (AC) | 12V |
| Lumens | 300 |
| CRI | >80 |
| Beam Angle Options | 180 Degree |
| Base Type | E14 |
| Dimensions (mm) | Ø 45 * 75L |
| Material | Ceramic | Polycarbonate (PC) |
Alternative Products
G45 LED Bulb - 3W, E14, 12/24vDC
$ 29.00
$ 29.00