- All Products
- Bulb Replacements
- G4 Side Pin - 9SMD (10-30vDC)
| Color Temp Options | 3000K (warm) | 6000K (cool) |
| Wattage | 1.5W |
| Input Voltage (DC) | 10-30V |
| Input Voltage (AC) | 12V |
| Lumens | 130 |
| LED Count | 9 SMD |
| Beam Angle Options | 120 Degree |
| Base Type | G4 |
| Base Configuration | Side Pin |
| Dimensions (mm) | Ø 23 |
| Pin Length | 22mm |
Alternative Products
G4 Side Pin - 9SMD (10-30vDC)
$ 16.00
$ 16.00