- All Products
- Strip Light
- 5M Reel COB Strip Light (14W P/Meter) 12V Outdoor
| Color Temp Options | 3000K (warm) |
| Input Voltage (DC) | 12V |
| Wattage Per Meter | 14.0W |
| LED Type | COB |
| LED Per Meter | 528 |
| CRI | 90+ |
| Lumen Per Meter | 1400Lm |
| IP Grade | IP68 |
| Width | 10mm |
| Height | 4.8 |
| Reel Length | 5 Meters |
| Adhesive Backing | 3M VHB |
| Cable Length | 2 Meters |
Alternative Products
$ 180.00
$ 180.00
SKU:SLCOB-IP68-5W-3K-12V-5MTR
Out of stock